Sezon zakończony

Start Lublin przegrał z Anwilem Włocławek 67:93. Najwięcej punktów dla czerwono-czarnych rzucił Jarosław Trojan (16). Nick Kellogg zakończył mecz z 13 oczkami, a Nikola Jeftić z 11.

Czerwono-czarni w pierwszej kwarcie walczyli jak równy z równym z faworyzowanym przeciwnikiem. Miejscowi co prawda wypracowali nieznaczną przewagę (5:0, 7:2, a nawet 13:6 i 15:8), to jednak zryw Startu w końcówce premierowej ćwiartki pozwolił doprowadzić do remisu 17:17 i zaledwie 3-punktowego deficytu po tej odsłonie (18:21).

Do połowy drugiej części nadal dzielnie się trzymaliśmy, ale od stanu 33:28, gospodarze zaczęli powiększać różnicę. Do szatni zeszliśmy mając 12 pkt straty (36:48).

W drugiej połowie Anwil kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie i ostatecznie wygrał 93:67.

Anwil Włocławek – Start Lublin 93:67 (21:18, 27:18, 16:9, 29:22)
Anwil: Bristol 16 (13 zb), Chyliński 8 (1x3), Jelinek 8 (3 przechwyty), Dmitriew 6 (2x3, 4 zb), Skibniewski 2 (6 as) – Andjušić 15 (3 przechwyty), Stelmach 14 (2x3), Diduszko 13 (4 zb, 3 bloki), Łączyński 9 (1x3, 4 as), Marchlewski 2, Hanke, Tomaszek (7 zb).
Start: Jeftić 11, Małecki 7 (1x3), Popović 5 (1x3), Czujkowski 5 (1x3, 4 zb), Salamonik 2 – Trojan 16 (5 zb, 2 bloki), Kellogg 13 (3x3), Grzeliński 6 (6 as), Kowalski 1 (4 zb), Ciechociński 1, Myśliwiec, Hałas.