POLSKI CUKIER PSZCZÓŁKA START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi
rozkład jazdy
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U19M w Lublinie!
26.01.2022

Wszyscy na MOSiR! Zapraszamy do trzymania kciuków za Czerwono-Czarnych.

SPRZEDAŻ KALENDARZY NA ROK 2022
25.01.2022

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy z drużyną Polskiego Cukru Pszczółki Startu Lublin.

Najnowsza propozycja LUNCH MENU od Perła Sport Pub już na Was czeka!
26.01.2022

Polecamy serdecznie. 

DWA MECZE ODWOŁANE
26.01.2022

Mecze z Treflem Sopot i Twardymi Piernikami Toruń odbędą się w innym terminie, ze względu na pozytywne przypadki testów na koronawirusa w zespołe Polskiego Cukru Pszczółki Startu Lublin.

więcej aktualności

Najbliższe mecze

Tabela

1.Anwil Włocławek193415-4
2.Grupa Sierleccy Czarni Słupsk193415-4
3.Twarde Pierniki Toruń193213-6
4.Zastal Enea BC Zielona Góra193112-7
5.Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.183012-6
6.King Szczecin192910-9
7.WKS Śląsk Wrocław182810-8
8.Trefl Sopot182810-8
9.Legia Warszawa172710-7
10.Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz18279-9
11.PGE Spójnia Stargard18268-10
12.Asseco Arka Gdynia20277-13
13.MKS Dąbrowa Górnicza18246-12
14.Polski Cukier Pszczółka Start Lublin19234-15
15.HydroTruck Radom18224-14
16.GTK Gliwice18213-15

Twitter

Facebook - polub nas!

Liderzy zespołu Start Lublin

Punkty

1. Doron Lamb
Punkty: 16.1

Asysty

1. Joshua Sharkey
Asysty: 3.8

Zbiórki

1. Jimmie Taylor
Zbiórki: 6.9

Przechwyty

1. Mateusz Dziemba
Przechwyty: 1.3
Partner Główny Partner Strategiczny Sponsor główny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy