Aktualności

Michał Krasuski z nową umową

Krasuski_kontrakt

Michał Krasuski przedłużył kontrakt z Polskim Cukrem Startem Lublin! 24-letni zawodnik związał się z naszym klubem nową, dwuletnią umową.

Skrzydłowy pochodzący z Warszawy broni czerwono-czarnych barw od 29 maja 2022 roku. Od tamtej pory zaliczył w lubelskim zespole 40 występów w ORLEN Basket Lidze, 10 konfrontacji w międzynarodowych rozgrywkach European North Basketball League oraz trzy spotkania w Pekao S.A. Pucharze Polski. W ubiegłym sezonie notował średnio 3.6 punktu i 1.3 zbiórki, spędzając przy tym na parkiecie nieco ponad 15 minut na mecz.

Jak dotąd "Krasul" pomógł naszej drużynie wywalczyć srebrny medal w krajowym Pucharze oraz brąz w ENBL w kampanii 2022/23. Michał, cieszymy się, że zostajesz w Lublinie i życzymy kolejnych udanych spotkań!

Lublin

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

LublinPARTNER GŁÓWNY
LubelskiePartner Strategiczny
KGSSponsor Tytularny
Polski CukierSponsor Tytularny
PerłaSPONSOR STRATEGICZNY
Nasi partnerzy