Aktualności

Trener Woźniak przed meczem z Icon Sea Czarnymi

Przed nami spotkanie z Icon Sea Czarnymi Słupsk. Czego na temat kolejnego przeciwnika dowiedzieliśmy się od sztabu szkoleniowego?

- W najbliższą sobotę zagramy przeciwko trochę innej drużynie, niż ta, którą w grudniu pokonaliśmy w Słupsku. W składzie rywali nie ma już trzech zawodników, którzy wówczas wystąpili. Jednym z nich jest Daniel Szymkiewicz, obecnie broniący naszych barw. W zespole Icon Sea Czarnych doszło do zmian, a obecnie ich dużym problemem jest kontuzja głównego rozgrywającego Donatasa Sabeckisa. Litwin nie zagrał w kilku poprzednich spotkaniach i w Lublinie najprawdopodobniej również nie pojawi się na parkiecie. Mimo wszystko cały czas jest to ekipa mająca duże ambicje, która bije się o miejsce w play-offach. W ostatnim czasie zanotowali cztery porażki z rzędu, więc na pewno przyjadą do hali Globus bardzo głodni przełamania. Dlatego, jak zawsze sumiennie się przygotowujemy do nadchodzącego starcia. Wiemy, o co gramy. Naszym celem jest utrzymanie się w gronie ośmiu najlepszych drużyn tabeli, a do tego potrzebujemy zwycięstw. Podejdziemy do meczu ze stuprocentową koncentracją, mając świadomość, jak wykorzystać słabe strony przeciwnika. Robimy swoje i aktualnie dobrze się prezentujemy. Co ważne, poza absencją Michała Krasuskiego nie mamy kłopotów zdrowotnych i wszyscy są "w gazie" treningowym. Myślę, że dysponujemy obecnie szerszą rotacją, niż sztab słupszczan, a to może być kluczem do wygranej. Liczymy na wsparcie z trybun i wywalczenie szesnastego triumfu w sezonie - mówi trener-asystent Marcin Woźniak.

Lublin

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

LublinPARTNER GŁÓWNY
LubelskiePartner Strategiczny
KGSSponsor Tytularny
Polski CukierSponsor Tytularny
PerłaSPONSOR STRATEGICZNY
Nasi partnerzy