Aktualności

Kapitan zostaje na dłużej!

PUT ZOSTAJE

Filip Put podpisał nową umowę z PGE Startem Lublin! Doświadczony skrzydłowy związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Popularny "Pucior" zaczął bronić czerwono-czarnych barw przed sezonem 2023/24. Od tamtej pory rozegrał w koszulce PGE Startu 76 spotkań w ORLEN Basket Lidzie, trzy starcia w Pekao S.A. Pucharze Polski oraz siedem konfrontacji w międzynarodowych rozgrywkach European North Basketball League. W minionej kampanii 32-latek był kapitanem drużyny, która wywalczyła wicemistrzostwo Polski. Notował przy tym średnio ponad 18 minut na parkiecie oraz pięć punktów i dwie zbiórki na mecz.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że zostaję w PGE Starcie na kolejne dwa lata. Bardzo cenię sobie współpracę z trenerem Kamińskim. Obie strony były zainteresowane kontynuowaniem tego projektu, więc negocjacje poszły szybko. Gra o najwyższe cele oraz rywalizacja w europejskich pucharach są na tym etapie kariery dla mnie priorytetowe. Ponadto moja rodzina świetnie czuje się w Lublinie i to był jeden z najważniejszych czynników, który sprawił, że przedłużyłem umowę. Dziękuję bardzo Kibicom za pozytywny odbiór mojej dotychczasowej gry w czerwono-czarnych barwach. Zapewniam, że w następnych dwóch sezonach będę zawsze dawał z siebie wszystko i walczył o zwycięstwo w każdym meczu. Do zobaczenia jesienią! - powiedział Filip po podpisaniu kontraktu.

Lublin

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

PGESponsor Tytularny
LublinPARTNER GŁÓWNY
LubelskiePartner Strategiczny
PerłaSPONSOR STRATEGICZNY
Nasi partnerzy