Aktualności

Filip Put znów w kadrze 3x3

WhatsApp Image 2024-05-03 at 17.50.14

Filip Put dostał kolejne powołanie do Reprezentacji Polski 3x3! W najbliższy piątek nasz skrzydłowy stawi się na zgrupowaniu kadry narodowej w Chorzowie.

W dniach 12-14 lipca podopiecznych selekcjonera Piotra Renkiela czekają gry kontrolne w ramach przygotowań do nadchodzących Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Put znalazł się w gronie pięciu zawodników, którzy otrzymali nominację na najbliższe spotkania w turnieju 3x3 City Tour Silesia Basket rangi Quest FIBA. Poza naszym koszykarzem w składzie drużyny Biało-Czerwonych są: Adrian Bogucki (WKS Śląsk Wrocław), Filip Matczak z gdyńskiej Arki, Michał Samsonowicz z Tauron GTK Gliwice, a także Przemysław Zamojski (Lotto 3x3 Team).

Od początku maja Filip Put znajduje się w szerokiej kadrze zespołu narodowego 3x3. 31-latek zaliczył już zgrupowania w Serbii, Gdyni, Warszawie oraz mecze w Maryslii. Na IO do stolicy Francji polecą Bogucki, Matczak, Zamojski oraz Michał Sokołowski.

Lublin

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

LublinPARTNER GŁÓWNY
LubelskiePartner Strategiczny
KGSSponsor Tytularny
Polski CukierSponsor Tytularny
PerłaSPONSOR STRATEGICZNY
Nasi partnerzy