Aktualności

Czwarte wyróżnienie Tyrana

BG0A8845

Już po raz czwarty w obecnym sezonie Tyran De Lattibeaudiere znalazł się w najlepszej piątce kolejki ORLEN Basket Ligi. Serdecznie gratulujemy naszemu skrzydłowemu i życzymy kolejnych udanych występów w czerwono-czarnych barwach!

- Tyran De Lattibeaudiere potrafi wprost dominować na parkietach OBL! Tym razem PGE Start okazał się lepszy od Arriva Polskiego Cukru Toruń - 79:71. Skrzydłowy lubelskiej drużyny zanotował 19 punktów (7/8 za dwa), 10 zbiórek i 2 asysty (eval 26) - czytamy na oficjalnej stronie rozgrywek.

Poprzednio jamajski zawodnik został doceniony po siódmej, ósmej oraz trzynastej serii spotkań. Wówczas również wybierano go do zespołu kolejki. Po występie przeciwko Kingowi Szczecin otrzymał ponadto tytuł MVP tygodnia.

Lublin

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

PGESponsor Tytularny
LublinPARTNER GŁÓWNY
LubelskiePartner Strategiczny
PerłaSPONSOR STRATEGICZNY
Nasi partnerzy