POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Zwiększamy dostępność biletów na nasze mecze!

Z radością informujemy, że od 31 stycznia 2018 roku, wejściówki na spotkania TBV Startu Lublin można kupować w salonach sieci Empik oraz punktach STS Zakłady Bukmacherskie. Dzięki tej współpracy, każdy będzie miał możliwość nabycia biletów na mecze czerwono-czarnych nie tylko w Lublinie, ale i w całej Polsce!

Jako klub idziemy naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców i staramy się ułatwiać Wam kupno wejściówek na konfrontacje Energa Basket Ligi z udziałem TBV Startu. Zwiększenie dostępności biletów sprawi, że będziecie mogli zdobyć karty wstępu na nasze mecze chociażby podczas wizyty w galerii handlowej.

Warto podkreślić, że w Lublinie istnieje osiem czynnych punktów STS Zakłady Bukmacherskie. Ich pełną listę można znaleźć tutaj: https://www.sts.pl/pl/top-menu/punkty-sts/. Natomiast salony Empik znajdują się w czterech największych lubelskich galeriach handlowych.

Ponadto, bilety nadal będzie można kupować - jak dotychczas - na portalu ticketik.pl oraz w sprzedaży stacjonarnej w siedzibie klubu, przy ulicy Montażowej 16. W dniu każdego meczu wejściówki będą również dostępne w kasach hali Globus.

Podsumowując, bilety na najbliższe spotkanie z Asseco Gdynia (niedziela, 04.02.2018, godz. 12.40) można kupić on-line tutaj: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/964

Przypominamy, że z okazji ferii zimowych, bilety dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (licea, technika i "zawodówki") w sprzedaży stacjonarnej można nabyć w promocyjnej cenie 5 zł. Przy zakupie wejściówki trzeba okazać ważną legitymację szkolną. Promocja nie obowiązuje w Internecie.

Harmonogram sprzedaży stacjonarnej na niedzielny mecz z Asseco Gdynia prezentuje się następująco:

- czwartek, 1 lutego - sprzedaż w siedzibie klubu (godz. 9-16)
- piątek, 2 lutego - sprzedaż w siedzibie klubu (godz. 9-16)
- niedziela, 4 lutego - sprzedaż w kasie nr 1 hali Globus od godziny 9.30
(pozostałe kasy będą uruchomione od godziny 11.30)

Każdego dnia można również kupować bilety w salonach Emipk oraz punktach STS Zakłady Bukmacherskie w godzinach ich otwarcia.

Serdecznie zapraszamy na najbliższy mecz do hali Globus!

Zobacz pozostałe aktualności

Mateusz Dziemba przed meczem z Juventusem
04.10.2023

Sprawdźcie, co nasz wicekapitan powiedział o najbliższym przeciwniku!

Niezbędnik Kibica na START sezonu w ENBL
04.10.2023

Przeczytajcie koniecznie, zanim wybierzecie się do hali Globus!

Rabat na bilety na pierwszy mecz ENBL
02.10.2023

Już w najbliższą środę widzimy się w hali Globus!

Powrót legendy. Relacja filmowa z wizyty Kenta Washingtona
01.10.2023

Zobaczcie obszerny materiał!

Partner Główny Partner Strategiczny Sponsor Tytularny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy