POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Trener Gronek po meczu z Bristol Flyers

We wtorkowy wieczór nasza drużyna uległa Bristol Flyers w meczu 3. kolejki obecnego sezonu European North Basketball League. Jak spotkanie w hali Globus podsumował trener Artur Gronek? 

– Rywale byli fizycznym oraz agresywnym zespołem i tak naprawdę powinniśmy być na tym poziomie, który nam pokazali zawodnicy klubu z Bristolu, bo tak wygląda męska koszykówka. Poza tym nie trafiliśmy pierwszych czterech rzutów z dystansu, które były otwarte. Uruchomiliśmy im transition offence, a potem ciężko się wraca do takiego meczu. I choć byliśmy w stanie dwukrotnie zbliżyć się na dystans sześciu punktów, to nie potrafiliśmy przełamać tego do końca, bo zabrakło twardości i odpowiedzialności na parkiecie. Zawodnicy muszą przemyśleć ten występ i przygotować się do kolejnego meczu w odpowiedni sposób – ocenił szkoleniowiec.

Następna konfrontacja czeka czerwono-czarnych już w niedzielę, 26 listopada. Do Lublina przyjedzie wówczas Enea Stelmet Zastal Zielona Góra. Początek potyczki z tym przeciwnikiem o godzinie 17:30. Bilety na nadchodzące starcie są dostępne TUTAJ.

Zobacz pozostałe aktualności

Cenna wygrana po strzelaninie
13.04.2024

Pokonujemy PGE Spójnię Stargard

Niezbędnik Kibica na mecz z PGE Spójnią Stargard
12.04.2024

Przeczytajcie, zanim pojawicie się w sobotę na Globusie!

Zespół U15 powalczy w Koszalinie
12.04.2024

Trzymajcie kciuki za podopiecznych trenera Romana Myśliwca!

Starcia z PGE Spójnią w ostatnich sezonach
11.04.2024

Przed nami kolejne spotkanie z tym rywalem!

Partner Główny Partner Strategiczny Sponsor Tytularny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy