POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Młynarski: Nasza gra całkowicie stanęła

Za nami spotkanie 21. kolejki, w którym Polski Cukier Start Lublin uległ na wyjeździe Rawlplug Sokołowi Łańcut. Media klubu z Podkarpacia poprosił o pomeczowy komentarz naszego skrzydłowego, Kacpra Młynarskiego.

- Przyjechaliśmy do Łańcuta pewni siebie po wygranej w Izraelu, gdzie pokonaliśmy naprawdę mocny zespół trzynastoma punktami - przyznał Młynarski. - Widać to chyba było w pierwszej kwarcie, bo zaczęliśmy bardzo dobrze. Później niestety nasza gra całkowicie stanęła i wyglądaliśmy coraz gorzej z każdą minutą. Nie wiem, czy miało na to wpływ zmęczenie, czy brak koncentracji. Naszym największym problemem była nieskuteczność w rzutach z dystansu. Rywalom w drugiej połowie dało to bardzo dużo punktów w kluczowych momentach. My nie trafialiśmy za trzy punkty lub w ogóle nie oddawaliśmy rzutów. Sokół grał agresywnie w obronie, trochę ryzykował, zostawiając nas na "trójce", a my nie trafialiśmy. Do tego miał pewność siebie, której nam zabrakło i dzięki temu wygrali - dodał zawodnik.

W najbliższy wtorek czerwono-czarni będą mieć okazję do rehabilitacji. Zapraszamy serdecznie do hali Globus na mecz z Arriva Twardymi Piernikami Toruń! Początek rywalizacji o godzinie 19:00.

Zobacz pozostałe aktualności

Zmiany w kalendarzu ENBL
25.11.2023

Mamy nowego grupowego przeciwnika oraz zagramy w innych terminach

Komentarze po meczu 10. kolejki (wideo)
27.11.2023

Zobaczcie nagranie konferencji prasowej

Enea Stelmet Zastal wygrał w hali Globus
26.11.2023

Ekipa z Zielonej Góry zwyciężyła w meczu 10. kolejki

Niezbędnik Kibica na mecz z Enea Stelmet Zastalem
26.11.2023

Przeczytajcie, zanim wybierzecie się do hali Globus!

Partner Główny Partner Strategiczny Sponsor Tytularny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy