POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Mecz o pierwsze miejsce w tabeli

Dziś zakończymy rywalizację w fazie grupowej European North Basketball League. W ostatnim meczu przed play-offami nasza drużyna zmierzy się na własnym parkiecie z Budiwelnykiem Kijów. Zapraszamy wszystkich fanów koszykówki do hali Globus! Zaczynamy punktualnie o godzinie 19:00.

Ukraińcy rozegrali jak dotąd cztery spotkania i triumfowali w każdym z nich. Czerwono-czarni mają na swoim koncie taką samą liczbę zwycięstw oraz jedną porażkę po dogrywce. Dotychczasowy bilans obu zespołów świadczy o tym, że wieczorem czeka nas ciekawa rywalizacja na wysokim poziomie.

- Przed nami mecz, który zdecyduje o tym, czy zakończymy fazę grupową na pierwszym, czy na trzecim miejscu w tabeli. Po zajęciu pierwszej lokaty możemy w następnej rundzie trafić na teoretycznie słabszego rywala, który skończył zmagania w swojej grupie na czwartej pozycji. Plan jest więc prosty: chcemy wygrać i awansować do play-offów z wyższego miejsca - tłumaczy Mateusz Dziemba, kapitan Polskiego Cukru Startu Lublin.

Bilety na dzisiejszą konfrontację czekają na Was TUTAJ. Wejściówki będą sprzedawane także w hali Globus. Kasa nr 1 zostanie otwarta na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania. Pozostałe kasy otworzymy o godzinie 18:00.

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnych promocji cenowych:

  • Dla młodszych kibiców przygotowaliśmy akcję "Przedłużamy Ferie" - bilety ulgowe po 10 zł (oferta obowiązuje tylko w sprzedaży stacjonarnej w hali, na podstawie legitymacji szkolnej lub studenckiej)

  • Dla osób w wieku 65+ w ramach hasła "Seniorzy na Mecz" mamy bezpłatne zaproszenia, wydawane w kasie hali, na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek lub po okazaniu Lubelskiej Karty Seniora

- Cieszymy się, że na sobotnim spotkaniu z Suzuki Arką Gdynia pojawiło się więcej kibiców, niż na poprzednich meczach. Mamy nadzieję, że emocje, które przeżyli, sprawią, że będą gościć na trybunach częściej. Serdecznie wszystkich zapraszamy - mówi center Roman Szymański.

Zobacz pozostałe aktualności

Promocja biletowa na mecz z Anwilem
27.03.2023
Tylko do godz. 23:59 możecie kupować wejściówki na najbliższy mecz z 20-procentową zniżką!
Drużyna U17 w półfinale Mistrzostw Polski
26.03.2023
Podopieczni Małgorzaty Jurkowskiej pokazali się z bardzo dobrej strony w Kielcach
Trener Gronek po meczu z Legią
25.03.2023
Sprawdźcie, jak nasz szkoleniowiec podsumował mecz 24. kolejki
Ofensywny mecz dla Legii
24.03.2023
Nasza drużyna wróciła na tarczy ze stolicy
Partner Główny Partner Strategiczny Sponsor Tytularny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy