POLSKI CUKIER START LUBLIN
oficjalna strona klubu Orlen Basket Ligi

Drugi otwarty trening z okazji ferii

W najbliższy piątek, 9 lutego w godzinach 9-10.30, w Hali Globus odbędzie się drugi otwarty trening koszykarski TBV Startu Lublin podczas trwających ferii zimowych. Po raz kolejny zajęcia dla dzieci i młodzieży poprowadzi trener naszej drużyny, David Dedek. Poza treningiem, uczestnicy będą mogli spotkać się z zawodnikami ekstraklasowego zespołu czerwono-czarnych, zrobić pamiątkowe zdjęcia, zebrać autografy czy odwiedzić szatnie drużyny.

Wstęp na trening jest bezpłatny. Podczas zajęć obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie. Ewentualne pytania zainteresowani mogą kierować na adres biuro@mksstartlublin.pl lub pod numer telefonu 81 524 45 10.

Gorąco zachęcamy do przybycia na zajęcia! Na poprzednim treningu, który zorganizowaliśmy 1 lutego było ponad 40 młodych osób. Liczymy na dobrą frekwencję także tym razem. Do zobaczenia!

w najbliższy piątek, 9 lutego w godzinach 9-10.30, w Hali Globus odbędzie się drugi otwarty trening koszykarski TBV Startu Lublin podczas trwających ferii zimowych. Po raz kolejny zajęcia dla dzieci i młodzieży poprowadzi trener naszej drużyny, David Dedek. Poza treningiem, uczestnicy będą mogli spotkać się z zawodnikami ekstraklasowego zespołu czerwono-czarnych, zrobić pamiątkowe zdjęcia czy odwiedzić szatnie drużyny.

Zobacz pozostałe aktualności

Mateusz Dziemba przed meczem z Juventusem
04.10.2023

Sprawdźcie, co nasz wicekapitan powiedział o najbliższym przeciwniku!

Niezbędnik Kibica na START sezonu w ENBL
04.10.2023

Przeczytajcie koniecznie, zanim wybierzecie się do hali Globus!

Rabat na bilety na pierwszy mecz ENBL
02.10.2023

Już w najbliższą środę widzimy się w hali Globus!

Powrót legendy. Relacja filmowa z wizyty Kenta Washingtona
01.10.2023

Zobaczcie obszerny materiał!

Partner Główny Partner Strategiczny Sponsor Tytularny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy