TBV START LUBLIN
oficjalna strona klubu Polskiej Ligi Koszykówki

II liga

Na oficjalnej stronie PZKosz można znaleźć wszystkie wyniki, protokoły oraz terminarz na sezon 2017/2018. Zapraszamy pod poniższy link. TBV Start II Lublin występuje w grupie B.

TERMINARZ

Aktualności

Pierwsze zwycięstwo rezerw
28.10.2016

TBV Start II Lublin w dramatycznych okolicznościach odniósł pierwszą wygraną w tym sezonie. Lublinianie, wzmocnieni posiłkami z ekstraklasowej drużyny, pokonali Żubry Białystok 59:58.

Inauguracja w hali MOSiR
07.10.2016

Drugoligowe rezerwy TBV Startu inaugurują rozgrywki w Lublinie. W sobotę 8 października o godz. 16 nasi zawodnicy podejmą KK Warszawa.

Start – AZS UMCS 0:2
16.01.2016

Druga drużyna Startu uległa w drugoligowych derbach Lublina ekipie domlublin.pl AZS UMCS 54:77. O porażce naszego zespołu zadecydowała pierwsza połowa (przegrana 20 oczkami), a w zasadzie pierwsza kwarta, w której czerwono-czarni ulegli 5:19.

Derbowy rewanż
15.01.2016

Druga drużyna Startu Lublin w niedzielę zagra na Globusie derbowe spotkanie z domlublin.pl AZS UMCS. Początek starcia o godzinie 16. Wstęp wolny.

Tur pokonany, teraz derby
09.01.2016

Drugi zespół Startu odniósł drugie zwycięstwo z rzędu, a pierwsze wyjazdowe w sezonie. Czerwono-czarni pokonali Tur Bielsk Podlaski 86:72. Spory wkład w zwycięstwo mieli zawodnicy reprezentujący nasz klub w Tauron Basket Lidze – Alan Czujkowski rzucił 24 punkty, Adam Myśliwiec – 15, Bartosz Ciechociński – 12, a Paweł Kowalski – 10. 12 oczek dołożył Bartłomiej Pelczar, reprezentant Polski U-15.

Alan ponownie pomógł wygrać
02.01.2016

Drugi zespół Startu Lublin odniósł czwartą wygraną w sezonie. Drugoligowcy pokonali Stal Stalowa Wola 69:62. Najwięcej punktów dla czerwono-czarnych rzucił Alan Czujkowski (25), który miał dodatkowo 9 zbiórek.

Alan na zwycięstwo!
22.11.2015

Druga drużyna Startu pokonała 67:65 AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź i była to jej trzecia wygrana w trwającym sezonie II ligi. W zwycięstwie pomógł Alan Czujkowski, który w końcówce przez półtorej minuty rzucił 9 punktów, w tym niezwykle istotną trójkę oraz trafił w trudnej sytuacji z tyłu kosza 5 sekund przed końcem spotkania.

Gramy ze Szkołą Gortata
21.11.2015

AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź w związku z problemem dostępności hali w Łodzi poprosił o zamianę gospodarza meczu 8. kolejki II ligi z drugim zespołem Startu. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 22 listopada o godzinie 18.30 w lubelskiej hali Globus. W meczu będziecie mogli zobaczyć m.in. Pawła Kowalskiego. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Zapraszamy!

"Kowal" wrócił do gry
30.10.2015

Drugi zespół Startu nie dał rady KS Shmoolky Warszawa i przegrał drugoligowy mecz 73:84. W naszym zespole do gry po kontuzji powrócił Paweł Kowalski. Zagrał pełne 40 minut i w tym czasie rzucił 14 punktów, miał 13 zbiórek i 4 asysty.

Derby dla akademików
23.10.2015

Drugi zespół Startu nie dał rady domlublin.pl AZS UMCS i przegrał derby Lublina w II lidze. Podopieczni Bartłomieja Pietrzaka dzielnie walczyli do połowy spotkania (bo 20 minutach był remis 37:37), ale trzecia odsłona nie wyszła młodym zawodnikom czerwono-czarnych (przegraliśmy ją 7:18). W ostatniej odsłonie nie udało się odrobić całych strat i ostatecznie ulegliśmy 64:71.

Zobacz pozostałe aktualności

W Ventspils postęp był widoczny
11.12.2017

Drużyna TBV Startu U20 ma za sobą drugi turniej European Youth Basketball League w sezonie 2017/18

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z mistrzami Polski!
10.12.2017

Zachęcamy do kupna wejściówek na starcie ze Stelmetem BC Zielona Góra, które odbędzie się 15 grudnia

Wyjazdowe przełamanie!
09.12.2017

Mamy to! TBV Start przywozi zwycięstwo z Sopotu, gdzie pokonał miejscowego Trefla 81:66

Zatrzymać rozpędzonych rywali
08.12.2017

W sobotę o godzinie 17 TBV Start rozpocznie mecz w sopockiej hali 100-lecia z tamtejszym Treflem

Sponsor Tytularny Partner Strategiczny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny Partner Strategiczny