PSZCZÓŁKA START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

U!NB AZS UMCS Start II Lublin z licencją na grę w drugiej lidze!

Podopieczni Przemysława Łuszczewskiego zakończyli poprzednie zmagania #2LM w grupie B na drugiej lokacie, ze stratą dwóch punktów do lidera - Dzików Warszawa. Choć w ostatnich pięciu kolejkach minionego sezonu zasadniczego #CzerwonoCzarni byli niepokonani, to przedwczesne zakończenie rozgrywek nie pozwoliło rozstrzygnąć kwestii awansu w standardowej formule play-off.
 
Nie załamujemy jednak rąk i wierzymy, że nasza druga drużyna pod wodzą Trenera Łuszczewskiego osiągnie sukces w tym roku. Regularnie będziemy Was informować o ich poczynaniach. System rozgrywek i terminarz zostaną opublikowane przez Wydział Rozgrywek Departamentu Sportu PZKosz do 20 sierpnia. Więcej informacji: https://pzkosz.pl/aktualnosci/n/66690/

Zobacz pozostałe aktualności

Kolejna podróż Czerwono-Czarnych.
17.01.2021

Wyruszamy w ostatnią podróż w ramach fazy grupowej rozgrywek Basketball Champions League. Już we wtorek, 19 stycznia, zmierzymy się z drużyną Casademont Zaragoza. 

Sobotni mecz z Trefl Sopot odwołany!
12.01.2021

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację mecz zaplanowany na najbliższą sobotę (16.01.2021) odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy Was wkrótce.

Devin Searcy dołącza do drużyny Czerwono-Czarnych!
11.01.2021

Pochodzący z amerykańskiego miasta Romulus, 31 letni zawodnik mierzący 2,08m wzrostu podpisał kontrakt z drużyną Pszczółki Start Lublin. 

Pszczółka Start Lublin - Hydrotruck Lublin
07.01.2021

Już 10 stycznia zagramy kolejne spotkanie na własnym parkiecie. 

Partner Główny Partner Główny Sponsor główny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy