START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Trwa sprzedaż biletów na mecze z Anwilem i Polpharmą

W pierwszym tygodniu kwietnia w hali Globus odbędą się dwa mecze Energa Basket Ligi z udziałem koszykarzy TBV Startu Lubln. iW czwartek, 5 kwietnia o godzinie 19 czerwono-czarni zmierzą się z Anwilem Włocławek. Natomiast w niedzielę, 8 kwietnia o godzinie 18 "Startowcy" podejmą zespół Polpharmy Starogard Gdański. Tym samym, lubelscy kibice będą mogli się przekonać jak zespół trenera Davida Dedka wypadnie na tle aktualnego lidera ligowej tabeli oraz rywala w walce o awans do fazy play-off.

Bilety na mecz z Anwilem

Wejściówki można kupić bez wychodzenia z domu, pod adresem: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1037. Natomiast sprzedaż stacjonarna będzie odbywać się w siedzibie klubu, przy ulicy Montażowej 16 od czwartku 29 marca do środy 4 kwietnia w godzinach 9-16. 

Również od czwartku 29 marca, wejściówki normalne i ulgowe na sektory 3 i 17 są dostępne także w sieci salonów Empik i w punktach STS - Zakłady Bukmacherskie.

W dniu meczu bilety będzie można nabyć też w kasach hali Globus. Kasa nr 1 (od ul. Kazimierza Wielkiego 8) zostanie otwarta o godzinie 16, a pozostałe kasy będą uruchomione dwie godziny później.

Bilety na mecz z Polpharmą

Wejściówki można kupić bez wychodzenia z domu, pod adresem: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1038. Natomiast sprzedaż stacjonarna będzie odbywać się w siedzibie klubu, przy ulicy Montażowej 16 od czwartku 29 marca do piątku 6 kwietnia w godzinach 9-16. 

Również od czwartku 29 marca, wejściówki normalne i ulgowe na sektory 3 i 17 są dostępne także w sieci salonów Empik i w punktach STS - Zakłady Bukmacherskie.

W dniu meczu bilety będzie można nabyć też w kasach hali Globus. Kasa nr 1 (od ul. Kazimierza Wielkiego 8) zostanie otwarta o godzinie 15, a pozostałe kasy będą uruchomione dwie godziny później.

Ceny biletów są następujące:

- bilet normalny: 15 zł
- bilet ulgowy: 10 zł (przysługuje dzieciom i młodzieży do 18 lat, studentom, emerytom i rencistom)
- bilet rodzinny: 30 zł (2 dorosłych + 2 dzieci lub 2 dorosłych + 1 dziecko)
- bilet Rodzina 3+: 5 zł (za okazaniem Karty Dużej Rodziny wydawanej przez Urząd Miasta Lublin)
- bilet grupowy (grupa powyżej 15 osób): 5 zł

Uprzejmie informujemy, że dzieci, które nie ukończyły 3 lat, uprawnione są do wejścia do hali za darmo, z zastrzeżeniem, że nie mają one zagwarantowanego miejsca siedzącego.

Zobacz pozostałe aktualności

U!NB AZS UMCS Start II Lublin z licencją na grę w drugiej lidze!
03.08.2020

Komisja Licencyjna PZKosz przyznała 53 klubom licencje na grę w rozgrywkach 2 Ligi Mężczyzn w sezonie 2020/2021.

Energa Basket Liga ogłosiła terminarz rozgrywek!
30.07.2020

Nasze spotkanie z PGE Spójnią Stargard zainguuruje Ligę już 27-ego sierpnia!

Lester Medford został naszym nowym rozgrywającym!
28.07.2020

27-letni Amerykanin w minionym sezonie występował w VEF Riga. Poza zdobyciem Mistrzostwa Łotwy solidnie zaprezentował się w Basketball Champions League.

Znamy terminarz fazy grupowej Basketball Champions League!
23.07.2020

Dwa mecze domowe i pięć spotkań wyjazdowych w pierwszej rundzie. Zaczynamy 14-ego października!

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy