START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

TBV Sponsorem Tytularnym Startu Lublin

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dotychczasowy Sponsor Główny Klubu, TBV Spółka z o.o. Sp. k.  będzie kontynuować współpracę ze Startem Lublin w sezonie rozgrywkowym 2016/2017 jako Sponsor Tytularny.

Oficjalna nazwa drużyny w sezonie 2016/2017 TBV Start Lublin.

TBV Sp. z o.o. Sp. k. to firma deweloperska, której głównym zakresem działalności jest realizacja inwestycji budownictwa mieszkaniowego na terenie całego miasta Lublina. Dzięki kontynuacji umowy TBV Sp. z o.o. Sp. k. z MKS Start SA Lublin i pozyskanym środkom, będziemy mogli zapewnić spokojny udział naszej drużyny w rozgrywkach Tauron Basket Ligi oraz podnieść poziom sportowy drużyny, co z całą pewnością przełoży się na osiągnięcie lepszych wyników sportowych i marketingowych w nadchodzącym sezonie.

Wizytówką doświadczenia i wiarygodności TBV Sp. z o.o. Sp. k. są wyróżniające się budynki oraz zadowolenie klientów. Wiedza zdobyta poprzez lata pracy w obszarze rynku mieszkaniowego pozwala na zagwarantowanie wysokiej jakości usług, rzetelności oferty oraz solidności i terminowości wykonania budowy opartej na najnowszej technologii.

Celem firmy jest realizowanie inwestycji budownictwa jednorodzinnego oraz wielorodzinnego, które zapewnią komfort, najlepsze rozwiązania techniczne oraz spełnią wszystkie potrzeby i oczekiwania klientów. TBV Sp. z o.o. Sp. k.  służy również pomocą przy aranżacji mieszkań, jak również przy uzyskaniu kredytu bankowego na najlepszych warunkach.

TBV Sp. z o.o. Sp. k.  to nie tylko mury budynku, lecz przede wszystkim zespół ludzi całym sercem oddany swojej pracy, których entuzjazm ma mocne podstawy w wykształceniu i wieloletnim doświadczeniu. To firma, która w swojej strategii realizuje zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, jest przyjazna mieszkańcom miasta oraz regionu.

Siedziba TBV Sp. z o.o. Sp. k. mieści się przy ulicy Nałęczowskiej 30 w Lublinie (Centrum Handlowe Parada). Szczegółowe informacje na temat naszego Sponsora Tytularnego można znaleźć na stronie www.tbv.pl.

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyła Start Lublin firma TBV Sp. z o.o. Sp. k.

 

Zobacz pozostałe aktualności

U!NB AZS UMCS Start II Lublin z licencją na grę w drugiej lidze!
03.08.2020

Komisja Licencyjna PZKosz przyznała 53 klubom licencje na grę w rozgrywkach 2 Ligi Mężczyzn w sezonie 2020/2021.

Energa Basket Liga ogłosiła terminarz rozgrywek!
30.07.2020

Nasze spotkanie z PGE Spójnią Stargard zainguuruje Ligę już 27-ego sierpnia!

Lester Medford został naszym nowym rozgrywającym!
28.07.2020

27-letni Amerykanin w minionym sezonie występował w VEF Riga. Poza zdobyciem Mistrzostwa Łotwy solidnie zaprezentował się w Basketball Champions League.

Znamy terminarz fazy grupowej Basketball Champions League!
23.07.2020

Dwa mecze domowe i pięć spotkań wyjazdowych w pierwszej rundzie. Zaczynamy 14-ego października!

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy