PSZCZÓŁKA START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Pszczółka Start Lublin - Hydrotruck Lublin

Nie zwalniamy tempa. Już 10 stycznia zagramy kolejne (trzecie w przeciągu 8 dni) spotkanie na własnym parkiecie. Tym razem naszymi gośćmi będzie drużyna Hydrotruck Radom, która w tym sezonie nie wygrała jeszcze żadnego wyjazdowego meczu i na pewno będzie walczyć o to w Lublinie.  

Nasz pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 65-76 oraz zwycięstwem Czerwono-Czarnych. Jaki wynik osiągniemy tym razem będziemy mogli przekonać się w najbliższą niedzielę. Już dzisiaj zapraszamy Was do kibicowania i oglądania relacji od godziny 17.30 na kanale Polsat Sport Extra.

Zobacz pozostałe aktualności

Kolejna podróż Czerwono-Czarnych.
17.01.2021

Wyruszamy w ostatnią podróż w ramach fazy grupowej rozgrywek Basketball Champions League. Już we wtorek, 19 stycznia, zmierzymy się z drużyną Casademont Zaragoza. 

Sobotni mecz z Trefl Sopot odwołany!
12.01.2021

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację mecz zaplanowany na najbliższą sobotę (16.01.2021) odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy Was wkrótce.

Devin Searcy dołącza do drużyny Czerwono-Czarnych!
11.01.2021

Pochodzący z amerykańskiego miasta Romulus, 31 letni zawodnik mierzący 2,08m wzrostu podpisał kontrakt z drużyną Pszczółki Start Lublin. 

Pszczółka Start Lublin - Hydrotruck Lublin
07.01.2021

Już 10 stycznia zagramy kolejne spotkanie na własnym parkiecie. 

Partner Główny Partner Główny Sponsor główny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy