START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Przedłużamy ferie! Promocja na bilety!

W najbliższą niedzielę, 4 marca, o godzinie 12.40 TBV Start zmierzysię w hali Globus z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski. Za oknami panują śnieg i mróz, dlatego postanowiliśmy przedłużyć promocję, która obowiązywała podczas ferii zimowych!

Przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (licea, technika i zawodówki) mogą nabywać wejściówki na najbliższy mecz w cenie 5 zł. Promocja obowiązuje TYLKO w dwóch punktach sprzedaży stacjonarnej. Pierwszym z nich jest siedziba klubu, znajdująca się przy ulicy Montażowej 16, gdzie dystrybucja odbywa się od poniedziałku 26 lutego do piątku 2 marca w godzinach 9-16. Promocja będzie także obowiązywać w dniu meczu w kasach hali Globus. Kasa nr 1 (od ul. Kazimierza Wielkiego 8) zostanie otwarta o godzinie 10, a pozostałe będą uruchomione od godziny 11.30.

By skorzystać z promocji, trzeba okazać ważną legitymację szkolną przy zakupie biletu. Promocyjne ceny nie obowiązują podczas kupna wejściówek w Internecie oraz w salonach Empik czy Punktach STS - Zakłady Bukmacherskie. 

Zachęcamy wszystkich do wspierania czerwono-czarnych podczas niedzielnego starcia z brązowymi medalistami poprzedniego sezonu! Do zobaczenia na meczu!

Zobacz pozostałe aktualności

U!NB AZS UMCS Start II Lublin z licencją na grę w drugiej lidze!
03.08.2020

Komisja Licencyjna PZKosz przyznała 53 klubom licencje na grę w rozgrywkach 2 Ligi Mężczyzn w sezonie 2020/2021.

Energa Basket Liga ogłosiła terminarz rozgrywek!
30.07.2020

Nasze spotkanie z PGE Spójnią Stargard zainguuruje Ligę już 27-ego sierpnia!

Lester Medford został naszym nowym rozgrywającym!
28.07.2020

27-letni Amerykanin w minionym sezonie występował w VEF Riga. Poza zdobyciem Mistrzostwa Łotwy solidnie zaprezentował się w Basketball Champions League.

Znamy terminarz fazy grupowej Basketball Champions League!
23.07.2020

Dwa mecze domowe i pięć spotkań wyjazdowych w pierwszej rundzie. Zaczynamy 14-ego października!

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy