START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Pomagamy Amelce! Trzy aukcje charytatywne TBV Startu Lublin

TBV Start Lublin aktywnie włącza się w pomoc dla małej Amelki Dobek z Lublina, walczącej z siatkówczakiem, złośliwym rakiem oka. Dla wszystkich zainteresowanych wsparciem 3-latki mamy kilka niezwykłych sposobów, dzięki którym można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Lubelski klub oferuje hojnym darczyńcom trzy atrakcyjne nagrody. Wkrótce na stronie poświęconej charytatywnej akcji Bazarek Amelki Marzycielki zostaną dodane kolejne aukcje przeprowadzane we współpracy z TBV Startem (opisy poniżej).

- Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak zmobilizowane jest lubelskie środowisko sportowe. Wykazuje się dużą pomocą w naszej sprawie i zrobiło już naprawdę wiele dobrego - mówi Edyta Dobek, ciocia Amelki. - W sumie udało pozyskać się już mnóstwo środków z wielu źródeł. Amelka jest w trakcie leczenia w Stanach Zjednoczonych. Zdobyliśmy 100% sumy na pierwszy etap tego leczenia. Małą czeka prawdopodobnie trzy- lub czteromiesięczny pobyt za oceanem. Dobrą wiadomością jest to, że na dzisiaj na pewno nie ma zagrożenia życia - dodaje pani Edyta.

Poniżej prezentujemy aukcje TBV Startu, które wkrótce zagoszczą na Bazarku Amelki Marzycielki:

  1. REKLAMA NA BANDACH LED: inauguracyjne starcie w hali Globus z Energą Czarnymi Słupsk (piątek, 28 października, godz. 18) będzie meczem transmitowanym w telewizji Polsat Sport. W ramach pomocy chorej dziewczynce zapewnimy możliwość wykupienia dla swojej firmy czasu na bandach led, a co za tym idzie uzyskania ogólnopolskiej reklamy telewizyjnej!

  2. ZEGAREK FESTINA: wraz z firmą Festina produkującą ekskluzywne zegarki oraz Polską Ligą Koszykówki, przeznaczymy na licytację jeden z modeli zegarków tego producenta, będacy oficjalnym zegarkiem PLK.

  3. USIĄDŹ NA ŁAWCE RAZEM Z ZAWODNIKAMI TBV STARTU!: każdy zapalony kibic, który śnił kiedykolwiek o karierze zawodowego koszykarza, może teraz – choć na chwilę – spełnić swoje marzenie. Na naszej kolejnej auckji wylicytujemy wykupienie miejsca na ławce rezerwowych naszej drużyny podczas jednego z meczów Polskiej Ligi Koszykówki! Będzie to okazja nie tylko do tego, aby w pełni poczuć atmosferę spotkań na najwyższym poziomie dzięki podglądaniu z bliska pracy naszej drużyny włącznie ze sztabem szkoleniowym, ale także zapewni możliwość obejrzenia meczu z najlepszego miejsca w hali Globus!

Zobacz pozostałe aktualności

U!NB AZS UMCS Start II Lublin z licencją na grę w drugiej lidze!
03.08.2020

Komisja Licencyjna PZKosz przyznała 53 klubom licencje na grę w rozgrywkach 2 Ligi Mężczyzn w sezonie 2020/2021.

Energa Basket Liga ogłosiła terminarz rozgrywek!
30.07.2020

Nasze spotkanie z PGE Spójnią Stargard zainguuruje Ligę już 27-ego sierpnia!

Lester Medford został naszym nowym rozgrywającym!
28.07.2020

27-letni Amerykanin w minionym sezonie występował w VEF Riga. Poza zdobyciem Mistrzostwa Łotwy solidnie zaprezentował się w Basketball Champions League.

Znamy terminarz fazy grupowej Basketball Champions League!
23.07.2020

Dwa mecze domowe i pięć spotkań wyjazdowych w pierwszej rundzie. Zaczynamy 14-ego października!

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy