START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Podsumowanie sezonu 2017/18: Bartosz Ciechociński

TBV Start Lublin zakończył występy w sezonie 2017/18 Energa Basket Ligi 22 kwietnia. Jak te rozgrywki podsumowują zawodnicy naszej drużyny? Tym razem przepytaliśmy Bartosza Ciechocińskiego.

Jakbyś podsumował miniony sezon?
Na pewno dla naszej drużyny był dużo lepszy od poprzedniego. Wygraliśmy zdecydowanie więcej meczów, także to może cieszyć. Szkoda, że nie załapaliśmy się do play-offów, ale zabrakło nam do nich naprawdę niewiele.

Jaki to był dla ciebie sezon pod względem indywidualnym?
To był bardzo słaby sezon w moim wykonaniu i wymagam od siebie dużo więcej. O ile w obronie wywiązywałem się ze swoich zadań, to moja gra w ataku pozostawiała wiele do życzenia. Dlatego będę teraz ciężko trenował w wakacje, żeby kolejne rozgrywki były dla mnie dużo lepsze.

Czy jest jakiś jeden moment z tego sezonu, który szczególnie utkwi ci w pamięci?
Zawsze zostaje mi żal po meczach, które mogliśmy lepiej skończyć wraz z całą drużyną. Jednak trochę brakowało nam szczęścia, doświadczenia i niestety umiejętności.

Chciałbyś zostać w TBV Starcie Lublin na kolejny sezon?
Potrzebuje nowych wyzwań. Chcę odzyskać głód gry i otworzyć się w ataku. Dlatego planuje zmiany. Nie wykluczam, że kolejny sezon spędzę w jednym z klubów pierwszoligowych. Na koniec chciałbym bardzo serdecznie podziękować wspanialym lubelskim kibicom oraz wszystkim związanym z TBV Startem Lublin za ostatnie wspólne lata.

Zobacz pozostałe aktualności

Energa Basket Liga powraca!
15.05.2020

Sezon 2020/21 EBL ruszy już 27 sierpnia!

Perła wspiera Szpital w Puławach!
04.05.2020

Nasz Sponsor przekazaał ambulans typu S do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach!

Start Lublin oraz Woda Bystra wspierają lubelskie szpitale cz.2
28.04.2020

Wraz z naszym Sponsorem Wodą mineralną Bystra kontynuujemy działania wspierające lubelskie szpitale...

"Rocznica na medal" - Wiesław Pawłat
27.04.2020

Wprawdzie z powodu pandemii koronawirusa rok 2020 nie jest dla świata najszczęśliwszy, ale dla koszykarzy Startu okazał się najlepszy w historii - i to nie tylko klubowej, ale także całego basketu na Lubelszczyźnie.

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy