PSZCZÓŁKA START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Michael Gospodarek zostaje w Starcie Lublin!

29-letni zawodnik trafił do Klubu w 2017 roku. Przez pierwsze dwa sezony spędzał na parkiecie średnio 13 minut zdobywając 5 punktów i rozdając 1.4 asysty w meczu. W minionym, przedwcześnie zakończonym sezonie Energa Basket Ligi, Michael z powodu poważnej choroby wystąpił jedynie w inauguracyjnym meczu domowym przeciwko Stelmetowi Enea BC Zielona Góra. W niespełna 5 minut zaliczył 2 asysty i 2 punkty.

Po blisko ośmiu miesiącach leczenia Mike wraca do pełni sił! Zgodnie z decyzją lekarza Gospodarek może wrócić do gry. Zarząd Klubu niezmiernie cieszy się z faktu, że rozgrywający zdecydował się pozostać w zespole. Poza możliwością gry w pierwszej drużynie Mike będzie miał również opcję występowania w II-ligowym zespole Trenera Przemysława Łuszczewskiego.

"Kiedy miałem problemy zdrowotne i wracałem do sportowego funkcjonowania, to mogłem trenować z Przemkiem. To wiele mi dało, ponieważ wszystko traktuje profesjonalnie. Myślę, że w drugiej lidze jest mało drużyn, w których basket nie jest wariactwem i zlepkiem zawodników, którzy chcą sobie pograć. W Starcie wszystko jest poukładane i tam mógłbym się ogrywać i stopniowo wracać." - komentuje Michael Gospodarek

Zobacz pozostałe aktualności

Wyjazdowa przegrana Pszczółki Start Lublin
04.11.2020

Dla „czerwono-czarnych” był to pierwszy wyjazdowy mecz w historii naszych występów w europejskich pucharach.

Pierwszy wyjazdowy mecz Basketball Champions League
02.11.2020

Spotkanie Falco KC Szombathely - Pszczółka Start Lublin już jutro o godzinie 17.55

Od soboty gramy bez publiczności
16.10.2020

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, od soboty 17 października wydarzenia sportowe w całym kraju będą odbywać się bez udziału publiczności.

Mistrzostwa Polski U18 za nami!
23.09.2020
Nawrot Śląsk Wrocław najlepszym zespołem do lat 18 w sezonie 2019/2020. 
Partner Główny Partner Główny Sponsor główny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy