START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

"Kowal" dalej z TBV Start Lublin

Paweł Kowalski przedłużył kontrakt z TBV Startem Lublin. Dla kapitana naszej drużyny będzie to już jedenasty sezon w lubelskiej ekipie, a trzeci w Tauron Basket Lidze.

W poprzednich rozgrywkach "Kowal" wystąpił w 20 meczach. Przebywał na parkiecie średnio 12,5 min notując w tym czasie 4,1 pkt oraz 1,8 zbiórki. Najlepszy występ zaliczył w minimalnie przegranym spotkaniu u siebie z Rosą Radom, gdy zdobył 8 oczek (jego rekordem było 13 pkt z Polpharmą), dokładając do tego dorobku 7 zbiórek, 2 asysty i przechwyt.

- Bardzo się cieszę, że moja przygoda z ekstraklasą się nie kończy i kolejny rok będę występował w TBV Starcie Lublin. Liczę na to, że w tym sezonie, podobnie jak w poprzednim, zaliczę progres - mówi nasz zawodnik.

Zobacz pozostałe aktualności

Energa Basket Liga powraca!
15.05.2020

Sezon 2020/21 EBL ruszy już 27 sierpnia!

Perła wspiera Szpital w Puławach!
04.05.2020

Nasz Sponsor przekazaał ambulans typu S do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach!

Start Lublin oraz Woda Bystra wspierają lubelskie szpitale cz.2
28.04.2020

Wraz z naszym Sponsorem Wodą mineralną Bystra kontynuujemy działania wspierające lubelskie szpitale...

"Rocznica na medal" - Wiesław Pawłat
27.04.2020

Wprawdzie z powodu pandemii koronawirusa rok 2020 nie jest dla świata najszczęśliwszy, ale dla koszykarzy Startu okazał się najlepszy w historii - i to nie tylko klubowej, ale także całego basketu na Lubelszczyźnie.

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy