TBV START LUBLIN
oficjalna strona klubu Polskiej Ligi Koszykówki

Kontrakt z Janem Grzelińskim rozwiązany

Kontrakt TBV Startu Lublin z Janem Grzelińskim został rozwiązany za porozumieniem stron. Rozgrywający szuka obecnie nowego klubu.

TBV Start dziękuje Janowi za grę w Lublinie i życzy wszystkiego dobrego w dalszej karierze.

Zobacz pozostałe aktualności

Dobra była tylko pierwsza połowa
22.04.2017

TBV Start Lublin wysoko przegrał w Sopocie z Treflem 70:92. Nasi zawodnicy udane mieli tylko dwie kwarty, po których prowadzili 33:31. Po przerwie gospodarze wzięli się do roboty i głównie dzięki świetnej skuteczności w trzeciej kwarcie przechylili szalę na swoją korzyść. To był wyjątkowy mecz dla Douga Wigginsa. Niestety w negatywnym sensie; Amerykanin po raz pierwszy w tym sezonie nie zaliczył ani jednej asysty.

Trefl Sopot: żądni rewanżu sopocianie walczą o być albo nie być w play-off
21.04.2017

Końcówka obecnego sezonu zasadniczego w PLK jest szalenie interesująca, jeśli chodzi o walkę o play-off. Trefl Sopot póki co jest poza ósemką. Jeśli wygra sobotni mecz z TBV Startem Lublin, przybliży się do awansu do niej, choć o niczym to zwycięstwo nie przesądzi. Porażka natomiast sprawi, że sopocianie niemal na pewno będą musieli odłożyć marzenia o fazie pucharowej na kolejny rok.

Obie Trotter katem TBV Startu Lublin
15.04.2017

Rzut w ostatniej sekundzie Obie Trottera dał Polskiemu Cukrowi Toruń zwycięstwo w Lublinie 72:69. Jeszcze kilka chwil wcześniej nasi zawodnicy prowadzili 68:65, niestety proste błędy sprawiły że szansa na wygraną została zaprzepaszczona.

Trzy zwycięstwa TBV Startu na lubelskim turnieju EYBL
15.04.2017

Trzy zwycięstwa i dwie porażki. To bilans TBV Startu Lublin na turnieju European Youth Basketball League, którego był organizatorem. Najlepszy był białoruski RGUOR Mińsk, który w całych rozgrywkach przegrał zaledwie jeden mecz.

Sponsor Tytularny Partner Strategiczny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny