START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Drugi otwarty trening z okazji ferii

W najbliższy piątek, 9 lutego w godzinach 9-10.30, w Hali Globus odbędzie się drugi otwarty trening koszykarski TBV Startu Lublin podczas trwających ferii zimowych. Po raz kolejny zajęcia dla dzieci i młodzieży poprowadzi trener naszej drużyny, David Dedek. Poza treningiem, uczestnicy będą mogli spotkać się z zawodnikami ekstraklasowego zespołu czerwono-czarnych, zrobić pamiątkowe zdjęcia, zebrać autografy czy odwiedzić szatnie drużyny.

Wstęp na trening jest bezpłatny. Podczas zajęć obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie. Ewentualne pytania zainteresowani mogą kierować na adres biuro@mksstartlublin.pl lub pod numer telefonu 81 524 45 10.

Gorąco zachęcamy do przybycia na zajęcia! Na poprzednim treningu, który zorganizowaliśmy 1 lutego było ponad 40 młodych osób. Liczymy na dobrą frekwencję także tym razem. Do zobaczenia!

w najbliższy piątek, 9 lutego w godzinach 9-10.30, w Hali Globus odbędzie się drugi otwarty trening koszykarski TBV Startu Lublin podczas trwających ferii zimowych. Po raz kolejny zajęcia dla dzieci i młodzieży poprowadzi trener naszej drużyny, David Dedek. Poza treningiem, uczestnicy będą mogli spotkać się z zawodnikami ekstraklasowego zespołu czerwono-czarnych, zrobić pamiątkowe zdjęcia czy odwiedzić szatnie drużyny.

Zobacz pozostałe aktualności

Bilans 5:2. Pora na wyjazd do Sopotu.
13.11.2019

16. listopada (sobota) zmierzymy się z wiceliderem tabeli Energa Basket Ligi. O godzinie 17:30 zagramy z Treflem Sopot.

Historyczny początek sezonu. Co dalej?
25.10.2019

Już w niedzielę (27.10.2019) o godzinie 12:30 zmierzymy się z Asseco Arką Gdynią przed własną publicznością.

Czy będzie trzecie z rzędu zwycięstwo w sezonie?
08.10.2019

Bilety na domowy mecz przeciwko MKS Dąbrowa Górnicza (13.10.2019).

Inauguracja sezonu 2019/2020
24.09.2019

Bilety na pierwszą kolejkę Energa Basket Ligi już dostępne!

Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy