START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Drugi otwarty trening z okazji ferii

W najbliższy piątek, 9 lutego w godzinach 9-10.30, w Hali Globus odbędzie się drugi otwarty trening koszykarski TBV Startu Lublin podczas trwających ferii zimowych. Po raz kolejny zajęcia dla dzieci i młodzieży poprowadzi trener naszej drużyny, David Dedek. Poza treningiem, uczestnicy będą mogli spotkać się z zawodnikami ekstraklasowego zespołu czerwono-czarnych, zrobić pamiątkowe zdjęcia, zebrać autografy czy odwiedzić szatnie drużyny.

Wstęp na trening jest bezpłatny. Podczas zajęć obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie. Ewentualne pytania zainteresowani mogą kierować na adres biuro@mksstartlublin.pl lub pod numer telefonu 81 524 45 10.

Gorąco zachęcamy do przybycia na zajęcia! Na poprzednim treningu, który zorganizowaliśmy 1 lutego było ponad 40 młodych osób. Liczymy na dobrą frekwencję także tym razem. Do zobaczenia!

w najbliższy piątek, 9 lutego w godzinach 9-10.30, w Hali Globus odbędzie się drugi otwarty trening koszykarski TBV Startu Lublin podczas trwających ferii zimowych. Po raz kolejny zajęcia dla dzieci i młodzieży poprowadzi trener naszej drużyny, David Dedek. Poza treningiem, uczestnicy będą mogli spotkać się z zawodnikami ekstraklasowego zespołu czerwono-czarnych, zrobić pamiątkowe zdjęcia czy odwiedzić szatnie drużyny.

Zobacz pozostałe aktualności

Energa Basket Liga powraca!
15.05.2020

Sezon 2020/21 EBL ruszy już 27 sierpnia!

Perła wspiera Szpital w Puławach!
04.05.2020

Nasz Sponsor przekazaał ambulans typu S do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach!

Start Lublin oraz Woda Bystra wspierają lubelskie szpitale cz.2
28.04.2020

Wraz z naszym Sponsorem Wodą mineralną Bystra kontynuujemy działania wspierające lubelskie szpitale...

"Rocznica na medal" - Wiesław Pawłat
27.04.2020

Wprawdzie z powodu pandemii koronawirusa rok 2020 nie jest dla świata najszczęśliwszy, ale dla koszykarzy Startu okazał się najlepszy w historii - i to nie tylko klubowej, ale także całego basketu na Lubelszczyźnie.

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy