START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

David Dedek na dłużej w TBV Starcie Lublin!

Z radością informujemy, że trener David Dedek przedłużył swoją umowę z TBV Startem Lublin! Słoweński szkoleniowiec związał się z klubem na kolejne dwa sezony, z możliwością przedłużenia o następny rok.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy trenera z tą grupą zawodników i chcemy tę współpracę kontynuować – mówi Arkadiusz Pelczar, prezes zarządu MKS Start SA Lublin. - Zależy nam, by klub był stabilny w swoim funkcjonowaniu, trener miał stabilizację w pracy, a zawodnicy komfort, a nie szukanie za każdym razem nowych wyzwań. Stąd decyzja, by przedłużyć umowę z trenerem Dedkiem – dodaje.

- Cieszę się, że moja i nasza praca jest doceniana – przyznaje trener David Dedek. - Wyniki, które osiągamy i progres jaki robią zawodnicy nie byłby możliwy bez wsparcia ze strony klubu, prezesa oraz każdego z pracowników. Te osoby cały czas nam pomagają i dbają o to, żebyśmy mieli komfortowe warunki do pracy i nie martwili się o inne rzeczy niż to, co się dzieje na boisku. To ważna sprawa, o której czasami zapominamy. Jednocześnie, co do samej mojej pracy, nie byłaby ona możliwa bez całego sztabu szkoleniowego. Za każdym razem, gdy oceniamy pracę trenera, to tak naprawdę ocieniamy pracę całej grupy ludzi. Cieszę się, że nasz wysiłek jest odbierany pozytywnie – podkreśla.

Trener Dedek prowadzi zespół TBV Startu Lublin od 24 listopada 2016 roku. W 45 dotychczasowych meczach pod wodzą słoweńskiego szkoleniowca, czerwono-czarni zanotowali łącznie 20 zwycięstw, z czego aż 12 w obecnym sezonie. Dobre występy w trwających rozgrywkach zaowocowały szóstym miejscem w tabeli po 20 kolejkach oraz udziałem w turnieju finałowym Pucharu Polski.

Zobacz pozostałe aktualności

Energa Basket Liga powraca!
15.05.2020

Sezon 2020/21 EBL ruszy już 27 sierpnia!

Perła wspiera Szpital w Puławach!
04.05.2020

Nasz Sponsor przekazaał ambulans typu S do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach!

Start Lublin oraz Woda Bystra wspierają lubelskie szpitale cz.2
28.04.2020

Wraz z naszym Sponsorem Wodą mineralną Bystra kontynuujemy działania wspierające lubelskie szpitale...

"Rocznica na medal" - Wiesław Pawłat
27.04.2020

Wprawdzie z powodu pandemii koronawirusa rok 2020 nie jest dla świata najszczęśliwszy, ale dla koszykarzy Startu okazał się najlepszy w historii - i to nie tylko klubowej, ale także całego basketu na Lubelszczyźnie.

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy