PSZCZÓŁKA START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Darryl Reynolds zawodnikiem TBV Start Lublin

Nasz nowy nabytek urodził się 13 października 1993 roku w Filadelfii. Obecnie ma 206 cm wzrostu i waży 109 kg. Ostatnie cztery lata spędził w barwach zespołu Villanova Wildcats, gdzie z powodzeniem występował w lidze NCAA. W poprzednim sezonie w międzyuczelnianych rozgrywkach zagrał w 31 spotkaniach, w których spędzał na parkiecie średnio 23.8 min i notował 4.5 pkt oraz 5.4 zb. Był jednym z kluczowych ogniw drużyny, która wywalczyła ligowe mistrzostwo w 2016 roku. Dobra postawa w NCAA zaowocowała zaproszeniem na letni obóz przygotowawczy z ekipą Philadelphia76ers.

- Reynolds to zawodnik, który gra blisko kosza, dobrze walczy na tablicach i umiejętnie stawia zasłony. To są kluczowe czynniki, na które zwracaliśmy uwagę przy wyborze centra. Poza tym Darryl jest bardzo energiczny oraz z racji ostatnich sukcesów z Villanova Wildcats, ma mentalność zwycięzcy - mówi David Dedek, trener TBV Startu Lublin.

fot. https://s3media.247sports.com

Zobacz pozostałe aktualności

Kierunek Wrocław!
23.01.2021

Wyruszamy w kolejną podróż! WKS Śląsk Wrocław już na nas czeka.  

Zimowe dostawy w Perła Sport Pub!
22.01.2021

Jak co tydzien zachęcamy do skorzystania z oferty naszych przyjaciół w Perła Sport Pub.

skorzystania z oferty naszych przyjaciół w

Perła Sport Pub
Kolejna podróż Czerwono-Czarnych.
17.01.2021

Wyruszamy w ostatnią podróż w ramach fazy grupowej rozgrywek Basketball Champions League. Już we wtorek, 19 stycznia, zmierzymy się z drużyną Casademont Zaragoza. 

Sobotni mecz z Trefl Sopot odwołany!
12.01.2021

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację mecz zaplanowany na najbliższą sobotę (16.01.2021) odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy Was wkrótce.

Partner Główny Partner Główny Sponsor główny Sponsor Tytularny Sponsor Strategiczny Sponsor Strategiczny

Nasi partnerzy