START LUBLIN
oficjalna strona klubu Energa Basket Ligi

Czeka nas bardzo intensywny okres przygotowawczy

TBV Start Lublin rozpoczął już przygotowania do sezonu 2016/2017. Plany naszej drużyny sa bardzo urozmaicone. Czeka nas m.in. obóz w Słowenii oraz trzy turnieje przedsezonowe. W międzyczasie czekamy na przylot Douga Wigginsa oraz kolejne zagraniczne wzmocnienia.

- Najpierw przez dwa tygodnie będziemy trenować w Lublinie, potem jedziemy na obóz do Słowenii, gdzie czekają nas sparingi z naprawdę wymagającymi rywalami. Po powrocie z kolei zagramy szereg kolejnych spotkań - tłumaczył na pierwszym, przedsezonowym treningu nowy trener TBV Startu, Andrej Žakelj.

Turnieje, które czekają nas w Polsce odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim i Tarnobrzegu. Planowany jest także turniej, którego gospodarzem będzie nasza drużyna.

Jeszcze przed wyjazdem na obóz do Słowenii na 100% dołączy do nas nowy amerykański rozgrywający, Doug Wiggins. Prawdopodobnie zobaczymy też dwóch innych zagranicznych zawodników. Gdy wszystkie formalności zostaną spełnione, poinformujemy o ich zakontraktowaniu za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony.

Zobacz pozostałe aktualności

U!NB AZS UMCS Start II Lublin z licencją na grę w drugiej lidze!
03.08.2020

Komisja Licencyjna PZKosz przyznała 53 klubom licencje na grę w rozgrywkach 2 Ligi Mężczyzn w sezonie 2020/2021.

Energa Basket Liga ogłosiła terminarz rozgrywek!
30.07.2020

Nasze spotkanie z PGE Spójnią Stargard zainguuruje Ligę już 27-ego sierpnia!

Lester Medford został naszym nowym rozgrywającym!
28.07.2020

27-letni Amerykanin w minionym sezonie występował w VEF Riga. Poza zdobyciem Mistrzostwa Łotwy solidnie zaprezentował się w Basketball Champions League.

Znamy terminarz fazy grupowej Basketball Champions League!
23.07.2020

Dwa mecze domowe i pięć spotkań wyjazdowych w pierwszej rundzie. Zaczynamy 14-ego października!

Partner Strategiczny Partner Strategiczny Sponsor Główny Sponsor Strategiczny Partner Strategiczny

Nasi partnerzy